Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
рашисти заперечили можливість екстракції військових із “Азовсталі”
12 Травня, 13:47

рашисти заперечили можливість екстракції військових із “Азовсталі”

Денис Пушилін, ватажок угруповання “ДНР”,  підтвердив, що окупанти продовжують спроби захоплення заводу “Азовсталь” у Маріуполі, а також відкинув можливість екстракції українських військовослужбовців звідти. Про це він розповів у коментарі російським пропагандистам, пише Українська правда.

“Там (на “Азовсталі” – ред.) уже все планомірно йде, все зрозуміло. Цивільних немає, тому наші підрозділи можуть з холодною головою, зі зрозумілими розрахунками можуть виводити цю ситуацію до логічного завершення.

Чому вони вирішили, що на це повинні звертати увагу зовнішні сили? І щодо нас, і щодо Росії… Я говорю про всілякі екстракшени. Послухайте, але ж це не екстрадиція. Вони намагаються дійти до почесної капітуляції. Але яка почесна капітуляція? Чому ми повинні  цим шляхом піти?”, – сказав він.

Додамо, Пушилін заявив, що хоче, аби захисники “Азовсталі” “склали зброю і пішли під трибунал”.

Нагадаємо, міністерка з реінтеграції Ірина Верещук розповіла, як Україна планує повертати заблокованих на “Азовсталі” військових. Наразі йдеться лише про поранених.

Окрім того, командир морпіхів, які зараз воюють на заводі «Азовсталь» у Маріуполі, Сергій Волина звернувся до винахідника й мільярдера Ілона Маска з проханням допомогти з евакуацією військових із заблокованого заводу.

Схожі новини