Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рашити вбили у Маріуполі 25 тисяч людей, — «Азов»
08 Травня, 15:32

Рашити вбили у Маріуполі 25 тисяч людей, — «Азов»

Від рук рашистів під час блокади Маріуполя у місті загинуло понад 25 тисяч людей, здебільшого це цивільні. Водночас українські військові вбили в Маріуполі 2,5 тисячі російських військових та поранили ще 5 тисяч окупантів — це більше ніж 15% військових втрат російської армії у війні проти України.

Про це заявив офіцер управління розвідки полку «Азов» Ілля Самойленко під час пресконференції 8 травня.

Він додав, що українські бійці також знищили понад 60 російських танків і пошкодили ще 30 (це 10% російських втрат), а також знищили 10% артилерійських систем окупантів.

«Захоплення Маріуполя відбувається останні 2,5 місяці. Ситуація така, яку раніше ніколи не бачили в історії. Така осада і таке захоплення відбувалося так довго, такого ще не було в історії, з такою кількістю жертв серед військових ворога, так і значних втрат серед мирного населення», — сказав Самойленко.

Нагадаємо, захисники Маріуполя неодноразово звертались до української влади та світової спільноти, наголошуючи, що у бійців є проблеми з їжею, водою, ліками, боєприпасами.

Активісти й низка неурядових організацій створили петицію до ООН і лідерів країн світу із закликом врятувати українських бійців та цивільних із заводу «Азовсталь», застосувавши процедуру екстрадиції.

Схожі новини