Рава-Руська увійде до Львівського району | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рава-Руська увійде до Львівського району
11 Липня, 09:16

Рава-Руська увійде до Львівського району

Кабінет міністрів погодив пропозицію внести Рава-Руську до складу Львівського району. Спочатку за проєктом Міністерства розвитку громад та територій прикордонне місто після децентралізації мало б належати до Яворівського району, передає Zaxid.net.

Зараз Рава-Руська є у складі Жовківського району, але після територіальної реформи його ліквідовують. Основний склад теперішнього Жовківського належатиме до новоствореного Львівського з адміністративним центром у Львові.

Міський голова Рава-Руської та голови сільських рад, які увійдуть до складу майбутньої Рава-Руської ОТГ, висловили бажання приєднатися до Львівського району. Тому комітет Верховної Ради врахував інтереси громади і вніс зміни до постанови.

“Маємо офіційне підтвердження від Міністерства щодо розподілу Рава-Руської ОТГ, так само як і Перемишлянської ОТГ у складі Львівського району. Також планування поділу області на 7 районів з окремим Яворівським районом», — повідомляють у Жовківській РДА.

Іншою пропозицією, яку розглядав комітет, було перенести центр Золочівського району із Золочева до Бродів, але її відхилили.

Нагадаємо, на Львівщині планують утворити сім районів замість теперішніх 20: Львівський, Дрогобицький, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Золочівський та Яворівський.

Фото: Прикордоння.

Відео