Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Разумков склав повноваження лідера партії “Слуга народу”
10 Листопада, 14:27

Разумков склав повноваження лідера партії “Слуга народу”

Дмитро Разумков заявив про відставку з посади лідера партії “Слуга народу”. Він склав свої повноваження в ході з’їзду партії, що проходить сьогодні, 10 листопада, у Києві, повідомляє  Інтерфакс-Україна.

“Наступне, що нам треба буде зробити так, щоб сказати, що такого раніше  не було – повторити результат президентських і парламентських виборів на місцевих виборах. Для цього потрібно створити структуру”, – сказав Разумков.

Він зазначив, що створення структури – завдання для нового керівництва партії. Широка партійна структура, на його думку, зможе забезпечити комунікацію з громадянами.

“У партії завжди було мало часу і ресурсів. Команда збільшувалася, з одного боку, швидко, а з іншого боку, не вистачало людей для вирішення завдань, які стояли”, – пояснив Разумков.

Тепер партію очолив народний депутат Олександр Корнієнко. Напередодні голосування він озвучив  три ключових пріоритети для політичної сили на найближчі 4 роки.

“Партія має займатися конкретними речами за трьома напрямками, які я хочу запропонувати. Перше – якісна зміна політики на місцевому рівні, друге – якісно новий підхід до партійного будівництва, третє – перетворення партії в центр ухвалення головних політичних рішень в країні, підготовка нової політичної еліти для України”, – заявив Корнієнко, передає Українська правда.

Фото: 112 канал

  • 0
  • 238
Схожі новини