«Реакція на відбиток пальця депутата»: в «Слузі народу» пропонують систему Рада-4 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Реакція на відбиток пальця депутата»: в «Слузі народу» пропонують систему Рада-4
27 Серпня, 08:17

«Реакція на відбиток пальця депутата»: в «Слузі народу» пропонують систему Рада-4

У парламенті може з’явитися нова система голосування Рада-4, яка, на відміну від сенсорної кнопки системи Рада-3, реагуватиме на відбиток пальця.

Про це заявив представник президента у Верховній Раді, обраний нардеп від “Слуги народу” Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу “Наш”.

«Сьогодні ми вже піднімаємо питання про систему Рада-4. Рада-3 – це просто сенсорна кнопка, тобто реакція на тепло. Коли ж ми говоримо про Раду-4, то це реакція на відбиток пальця депутата. Зараз ведуться переговори з Інститутом прикладної математики і механіки НАН України, який повинен забезпечити технічну складову питання. Також проводяться консультації з юристами про внесення відповідних змін до регламенту Верховної Ради. Я думаю, десь протягом півроку впровадимо. Це не від нас залежить – це питання технічне. Систему треба розробити, сертифікувати і впровадити у Верховну Раду. Маю велику надію і заздалегідь не кажу, але думаю, що після зимових канікул ми зможемо перейти на абсолютно нову систему голосування», – пояснив Стефанчук.

Відео