Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Речницею Зеленського стане журналістка Юлія Мендель
03 Червня, 13:15

Речницею Зеленського стане журналістка Юлія Мендель

Сьогодні, 3 червня, о 13.30 опублікують указ про призначення на посаду прес-секретаря Президента Володимира Зеленського Юлію Мендель. Про це повідомляє “Українська правда”.

Журналістка виграла конкурс на посаду, який 30 квітня оголосив новообраний президент.

Раніше Мендель працювала на телебаченні. Зокрема, на телеканалах ICTV, “Еспрессо-ТВ” та”Інтер”. Також вона була координатором з питань медіа представництва Світового банку в Україні та кілька років співпрацювала з The New York Times.

Станом на 3 травня на конкурс спікера Зеленського подалися три тисячі людей. Серед кандидатів були професійні журналісти, піар-менеджери, телеведучі, блогери, студенти профільних факультетів та актори.

Спочатку всіх претендентів перевірили на знання української, англійської мови, досвід, освіту і професійні навички. На цьому етапі відсіялась більша  частина заявок.

На другому етапі були короткі телефонні співбесіди з кандидатами, де оцінювалися – дикція, манера викладу думки, швидкість реакції і тд.

“В результаті залишилося близько 100 учасників. І після ще одного обговорення ми вибрали 50, які і отримали творче завдання записати відео про 8 і 9 травня. Тут вже оцінювалася і форма, і зміст”, – каже прес-секретарка “Зе.Команди” Ірина Побєдоносцева.

За результатами творчого завдання, в “фіналі” залишилася трійка претендентів. З ними особисто спілкувався Зеленський і члени Адміністрації президента. Співбесіда проходила в форматі імпровізованої прес-конференції, де питання задавав президент і співробітники АП.

“Претендент не знав ні запропонованого формату спілкування, ні питань. У всіх випадках це були різні питання на різні теми. Бесіда велася українською та англійською мовами”, – каже Побєдоносцева.

За її словами, на цьому етапі оцінювалося розуміння політичних контекстів в Україні та світі, стресостійкість, світоглядні позиції, почуття гумору і швидкість реакції і тд. Всі резюме топ-100 кандидатів увійдуть до кадрового резерву.

Фото: Українська правда

Схожі новини