Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рейтинг політичних партій: кого б зараз обрали українці на виборах
29 Січня, 17:10

Рейтинг політичних партій: кого б зараз обрали українці на виборах

Поточні рейтинги партій “Слуга народу”, ОПЗЖ і “Батьківщина” серед громадян залишилися близькими до їхніх результатів на виборах до Верховної Ради 21 липня. Тим часом рівень підтримки “Європейської солідарності” виріс у півтора рази, а у “Голосу” просів більш ніж на половину.

Про це свідчать підсумки дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, що тривало з 17 до 21 січня на замовлення OBOZREVATEL.

Так, згідно з результатами опитування, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, ті громадяни, що мають намір взяти в них участь і вже визначилися зі своїм голосом, найчастіше віддали б його за партію:

 

screenshot119
screenshot36

Характерно, що у всіх макрорегіонах “Слуга народу” є лідером електоральних симпатій. У західних і центральних областях друге місце посідає “Європейська солідарність”, а третє – ВО “Батьківщина”. На сході й півдні другий показник має “Опозиційна платформа – За життя”.

Під час проведеного опитування було враховано думку 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Вибірка репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Її теоретична похибка не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Наприкінці листопада було зафіксовано значне зниження рейтингу в партії влади “Слуга народу” – на 8,1% проти аналогічного дослідження наприкінці жовтня. Так, у жовтні за “слуг” проголосували б 44% українців, тоді як вже у листопаді тільки 35,9%.

screenshot28
Схожі новини