Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рейтинг Зеленського падає, Бойко його наздоганяє: опитування Центру Разумкова
09 Лютого, 15:48

Рейтинг Зеленського падає, Бойко його наздоганяє: опитування Центру Разумкова

Якби найближчим часом українцям довелося обирати президента, то більшість електорату знову віддала би свої голоси за Володимира Зеленського. Водночас його рейтинг з грудня минулого року впав на 5%. Також значно скоротився відрив від його найближчих суперників. Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, яке проводили з 29 січня по 3 лютого.

«Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський. За нього віддали би голоси 23% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме», – повідомляють у Центрі Разумкова.

rejtyng66

За співголову фракції «ОПЗЖ» Юрія Бойка мають намір проголосувати 20% опитаних, за лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка – 18%. Лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові підтримати 11%, Ігоря Смешка – 5%. За Анатолія Гриценка, Володимира Гройсмана, Олега Ляшка проголосували би по 3% виборців. Дмитро Разумков та Руслан Кошулинський мали би шанс отримати по 2% голосів , Олександр Вілкул – 1,5%, Віталій Кличко – 1%.

Дослідження соціологи проводили методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Опитали 2019 людей віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини