Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО)
17 Липня, 13:48

Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО)

8-річна Кіра Касинець встановили унікальний рекорд України. Вона розповіла напам’ять у світі найдовшу скоромовку лише за 6 хвилин та 23 секунди. Відтак, дівчинка хотіла закликати людей допомагати ЗСУ та всім, хто постраждав через війну. Про це LMN розповіла волонтерка Галина Гузьо.

5-99

Кіра Касинець родом із Ужгорода. Вона уже вражала Україну та світ своїми ораторськими здібностями. Проте рекорд встановила вперше. Їй вдалось розповісти найдовшу у світі скоромовку, яка складається із 1 035 слів. Вона зробила це лише за 6 хвилин та 23 секунди.

Встановлення унікального рекорду України відбулося наживо –  у прямому ефірі одного із телеканалів. Рекорд зафіксували в Національному Реєстрі Рекордів України.

У такий спосіб маленька Кіра хотіла привернути увагу людей та закликати їх допомагати нашим захисникам, а також тим, хто постраждав через збройну агресію рф.

«Я довго думала, як можу особисто допомогти нашим захисникам. У мене було мільйон ідей. Допоки, нарешті, не придумала вивчити напам’ять ду-у-у-у-уже довгу скоромовку. Приготуйтесь – вона дійсно безкінечна… Якщо вважатимете, що мій рекорд вартий вашого донату, я буду безмежно щаслива!»,  – розповіла Кіра Касинець.

Lівчинка закликала українців донатити на дрон DJI Mavic 3 FMC. Його вартість становить 110 тисяч гривень. Усе, що буде пожертвовано в рамках рекорду Кіри Касинець, передадуть на закупівлю такого дрона. Надіслати донат можна за посиланням.

До слова, Кіра Касинець є переможницею багатьох конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів із ораторського мистецтва й вокалу. Тренуватися перед рекордом дівчинці допомагала педагог з риторики Якушко Наталія Павлівна. На підготовку пішло близько двох місяців.

Відео