Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО)
17 Липня, 13:48

Рекорд України для допомоги ЗСУ: 8-річна дівчинка розповіла найдовшу у світі скоромовку за понад 6 хвилин (ВІДЕО)

8-річна Кіра Касинець встановили унікальний рекорд України. Вона розповіла напам’ять у світі найдовшу скоромовку лише за 6 хвилин та 23 секунди. Відтак, дівчинка хотіла закликати людей допомагати ЗСУ та всім, хто постраждав через війну. Про це LMN розповіла волонтерка Галина Гузьо.

Кіра Касинець родом із Ужгорода. Вона уже вражала Україну та світ своїми ораторськими здібностями. Проте рекорд встановила вперше. Їй вдалось розповісти найдовшу у світі скоромовку, яка складається із 1 035 слів. Вона зробила це лише за 6 хвилин та 23 секунди.

Встановлення унікального рекорду України відбулося наживо –  у прямому ефірі одного із телеканалів. Рекорд зафіксували в Національному Реєстрі Рекордів України.

У такий спосіб маленька Кіра хотіла привернути увагу людей та закликати їх допомагати нашим захисникам, а також тим, хто постраждав через збройну агресію рф.

«Я довго думала, як можу особисто допомогти нашим захисникам. У мене було мільйон ідей. Допоки, нарешті, не придумала вивчити напам’ять ду-у-у-у-уже довгу скоромовку. Приготуйтесь – вона дійсно безкінечна… Якщо вважатимете, що мій рекорд вартий вашого донату, я буду безмежно щаслива!»,  – розповіла Кіра Касинець.

Lівчинка закликала українців донатити на дрон DJI Mavic 3 FMC. Його вартість становить 110 тисяч гривень. Усе, що буде пожертвовано в рамках рекорду Кіри Касинець, передадуть на закупівлю такого дрона. Надіслати донат можна за посиланням.

До слова, Кіра Касинець є переможницею багатьох конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів із ораторського мистецтва й вокалу. Тренуватися перед рекордом дівчинці допомагала педагог з риторики Якушко Наталія Павлівна. На підготовку пішло близько двох місяців.

Відео