Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рекордну кількість пляшок алкоголю вилили у Винниках
26 Лютого, 11:46
logo-black

Рекордну кількість пляшок алкоголю вилили у Винниках

Сьогодні, 26 лютого, у Винниках знищили понад 37 тисяч пляшок спиртних напоїв. Це близько 14 тонн алкоголю. 

“Вміст цих пляшок не відповідає Державним стандартам якості, тому не варто ризикувати. Уявити, що буде, якщо цей алкоголь потрапить на ринок, складно. Цю партію алкоголю було б економічно неефективно переробляти. Товар вже кілька років перебував на складі компанії, яка планувала його виводити на ринок. Вилучили тільки тепер, бо нарешті суди прийняли рішення про його конфіскацію”, – пояснив Денис Малюська, міністр юстиції, який брав участь в утилізації. 

Алкоголь привезли з Хмельниччини у Винники, оскільки тут є підприємство, яке відповідає стандартам утилізації алкоголю. Усі пляшки відкривали, виливали у спеціальні бочки, налили підфарбовувач, а уже згодом відвезуть на очисні споруди. Пляшки відвезуть на переробку. 

Акція викликала жваве обговорення в соціальних мережах. Люди жартують, мовляв, “краще б народу роздали”, інші ж обурюються, що алкоголь можна було використати по-іншому.

“Кажуть, що алкоголь вбиває коронавірус. То, виходить, диверсія якась: знищення стратегічних запасів медикаментів”, – жартує винниківчанин Володимир. 

“Краще б використали для обеззараження поверхонь в публічних місцях, зараз же вірусів багато гуляє. А так, гроші на вітер”, – зауважує львів’янка Світлана.

Міністр юстиції анонсував публічну утилізацію і інших продуктів, що не відповідають держстандартам.

Нагадаємо, що 14 лютого міністр України Олексій Гончарук анонсував масштабні алкогольні рейди областю з метою виявити незаконні точки продажу неоподаткованого алкоголю.

87278603_1177445369125981_1957213646144667648_n

Фото: Варта.

  • 0
  • 1259
Схожі новини