Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ректором Львівського університету переобрали Мельника
20 Червня, 19:02

Ректором Львівського університету переобрали Мельника

Сьогодні, 20 червня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулись чергові вибори ректора. Цього разу на посаду очільника вищого навчального закладу балотувались чинний ректор – професор Володимир Мельник та проректор з науковопедагогічної роботи Ярослав Гарасим. Згідно з результатами підрахунку голосів, наступні п’ять років ЛНУ очолюватиме Володимир Мельник. За нього свої голоси віддали 1759 виборців, що складає 60,7%. Про це повідомляє Захід.нет.

Вибори ректора Франкового вишу відбулися згідно зі змінами у Законі України «Про вищу освіту» від 2014 року. В ньому йдеться про те, що очільника вишу обирають всі наукові, науково-педагогічні й педагогічні працівники, студенти-делегати та частина інших працівників. До цього часу керівника університету визначали на конференції трудового колективу.

«Ми дотримались відсоткового співвідношення. По зареєстрованих маємо не менше 75% тих, хто працює в університеті, не менше 15% – це студентство і до 10% – делегати від інших категорій працівників», – каже заступник голови організаційного комітету з виборів ректора Юліан Бек.

Фото: Твоє Місто

  • 0
  • 208
Схожі новини