Релігійна громада хоче збудувати 16-поверховий будинок: місцеві проти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Релігійна громада хоче збудувати 16-поверховий будинок: місцеві проти
20 Червня, 13:44
logo-black

Релігійна громада хоче збудувати 16-поверховий будинок: місцеві проти

Дмитро Гнатій

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської міської ради виступила жителька вулиці Максимовича Марія Чура. Від імені мешканців будинків №2 і 4 попросила не допустити будівництво по-сусідству з ними 16-поверхового будинку.

 

«Міська рада надала цю територію у постійне користування релігійній громаді УГКЦ для будівництва храму Успіння Пресвятої Богородиці та Центру духовної опіки. Центр, як виявилося, має мати житлову надбудову в 16 поверхів. А прибудинкову територію планують облаштовувати за рахунок ділянки, яка є власністю Збройних сил України, – сказала Чура. – Хочу наголосити, що ми не виступаємо проти церкви, адже також є парафіянами цього храму. Виступаємо проти того, щоб окремі настоятелі, прикриваючись релігійною громадою та її потребами, організовували комерційні проекти. Ставлячи тим самим під удар репутацію цілою церкви».

 

Чура наголосила, що на громадських слуханнях 27 травня мешканці проголовували за недопущення житлового будівництва на даній території. Натомість там надумали облаштувати спортивно-дитячий майданчик. Цю ініціативу підтримало майже 500 людей.

 

«Просимо, щоб Львівська міська рада звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням передати земельну ділянку по Максимовича, 2 в комунальну власність з цільовим призначенням для облаштування спортивно-дитячого майданчика. Це допоможе запобігти зловживанням та будівництва на цій території».

Фото проекту: portal.lviv.ua

Відео