Ремонт будівлі гуртожитку за 35 млн гривень: прокурори Стрийщини запобігли неправомірному використанню коштів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ремонт будівлі гуртожитку за 35 млн гривень: прокурори Стрийщини запобігли неправомірному використанню коштів
01 Травня, 20:20

Ремонт будівлі гуртожитку за 35 млн гривень: прокурори Стрийщини запобігли неправомірному використанню коштів

У Стрийському районі за наполяганням прокурорів визнали недійсним договір підряду на ремонт гуртожитку одного з ліцеїв. За умовами угоди, з бюджету мало бути незаконно виділено понад 35 млн грн. Про це повідомили у  Львівській обласній прокуратурі.

Як повідомили у прокуратурі, у  липні 2023 року між одним із ліцеїв Стрийського району та підприємством було укладено договір підряду, про капітальний ремонт гуртожитку. Згідно з моніторингу Держаудитслужби підрядника неправомірно визнано переможцем у тендері, оскільки при подачі заявки були відсутні обов’язкові документи. Зокрема, розрахунки договірної ціни, локальних кошторисів та розрахунки загально виробничих витрат.

“Також після розкриття тендерної пропозиції замовником виявлені невідповідності в інформації та документах, проте підрядник їх не виправив. Однак замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника закупівлі, а визнав його переможцем тендеру та уклав з ним договір. Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом про визнання недійсним договору підряду. Сторони погодилися з доводами прокурора та розірвали спірний договір не чекаючи рішення суду. Відтак, за результатами вжитих заходів представницького характеру вдалося запобігти неправомірному використанню бюджетних коштів”, – йдеться у повідомленні.

Відео