“Ремонт” дороги за три години: майстер-клас від Новороздільської громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Ремонт” дороги за три години: майстер-клас від Новороздільської громади
26 Грудня, 14:33
logo-black

“Ремонт” дороги за три години: майстер-клас від Новороздільської громади

Напередодні різдвяних свят у селі Березина Новоріздільської громади тривала передсвяткова метушня. Діти вчили колядки, дорослі шукали рецепти нових пляцків, а селищна рада готувала подарунок мешканцям – нову дорогу. Але, вочевидь, щось пішло не так…

«21 грудня близько обіду на вулицю Задвірна «заїхала техніка» – один транспортний засіб, який проїхавшись по вулиці зняв верхній її шар, після чого заїхали три автомобілі «Камаз», які місцями засипали ділянки вулиці щебенем. «Ремонт» тривав близько трьох годин. Здавалося, за такий короткий час зробити якісне покриття – на межі фантастики, але в селищній раді думали інакше», – розповіла LMN мешканка села пані Марія.

Водночас староста села запевнила LMN, що це лише початковий етап ремонту дороги на цій вулиці. чому його почали робити саме зараз та розділили на кілька етапів з невизначеним терміном закінчення, на жаль, пояснити не змогла.

«Це лише початок ремонту дороги на вулиці Задвірній, там ще планується подальший ремонт. Коли це буде і скільки коштували роботи, які вже зробили, я не готова відповісти», – прокоментувала староста села Галина Затварницька.

Однак мешканці села обурені і розгублені, адже на свята опинилися в багнюці без жодної гарантії і термінів, коли зможуть комфортно пересуватися дорогою.

«Ми надіялись, що ремонт справді буде зроблений так як годиться, бо вже не пригадую, коли востаннє ремонтували вулицю. Однак, своїми діями техніка зробила тільки гірше – пройти вулицею в зараз нереально, кругом  болото, калюжі, не проїдеш  ні дитячим візочком, ні самокатом, чи навіть велосипедом», – бідкається пані Марія.

Та попри все жителі сподіваються, що розголос цієї проблеми допоможе очільникам села належним чином відремонтувати багатостраждальну вулицю, а LMN триматиме цю ситуація на контролі.

User Image
Олена Лук'янчук
Відео