Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Решти з «десятки» більше не чекайте: у Львові здорожчав проїзд
21 Травня, 14:25

Решти з «десятки» більше не чекайте: у Львові здорожчав проїзд

Виконком Львівської міськради у п’ятницю, 21 травня, відкоригував вартість проїзду у громадському транспорті міста. Проїзд у міських автобусах, трамваях і тролейбусах подорожчає із 7 грн до 10 грн. При цьому всі наявні пільги збережуться, а вартість абонементів не зміниться, повідомляє Zaxid.net.

Згідно з рішенням, вартість проїзду у автобусах, трамваях і тролейбусах міста буде однаковою – 10 грн. Нові тарифи почнуть діяти з 27 травня.

Водночас, для пасажирів електротранспорту буде можливість придбати квитки дешевше. Зокрема 10 грн коштуватиме квиток, придбаний у водія, 9 грн – у кіосках та в «Львівелектротрансі», 8,5 грн – через QR-коди Privat24, SMS, Bluetooth, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay. При цьому разовий квиток для студентів, придбаний у водія, коштуватиме 5 грн, у кіосках та через смартфон – 4 грн. Перевезення багажу коштуватиме 8,5 грн.

Вартість проїзних абонементів для пасажирів трамваїв і тролейбусів залишилась незмінною: місячний проїзний коштує 150 грн (пільговий – 80 грн), квартальний на 90 днів – 420 грн, денний – 20 грн, туристичний на три дні – 50 грн. Для автобусного сполучення абонементів у Львові нема.

Схожі новини