Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ресторан, у якому масово отруїлись гості на весіллі, не був офіційно зареєстрований
12 Червня, 13:01

Ресторан, у якому масово отруїлись гості на весіллі, не був офіційно зареєстрований

Вчора, 11 червня, до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували п’ятеро людей з симптомами отруєння. Вони харчувались у ресторані “Червона рута”, що на вул. Хуторівка, 26.

Це вже сталося після масового отруєння людей на весіллі, передає zaxid.net.

Головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко розповіла, як все відбувалось.

«Поступив чоловік, який у суботу і неділю просто харчувався у ресторані «Червона рута», він не був гостем того весілля, а також сім’я, четверо осіб, які у неділю 9 червня святкували у цьому ресторані перше причастя. У них такі ж симптоми отруєння, як і у пацієнтів, що отруїлися там день перед тим», – каже епідеміологиня.

Сьогодні, 12 червня, у Львівській міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорили ситуацію з масовим отруєнням у ресторані «Червона рута».

Фахівці зазначили, що заклад не був зареєстрований, тобто працював самовільно. Тут були значні порушення у приготуванні страв, а в усіх досліджених кулінарних виробах виявили хвороботворні бактерії.

 

Нагадаємо, що перше масове отруєння у цьому ресторані сталося у суботу, після чого «Червона рута» мала б бути закритою для відвідувачів. Проте ресторан продовжував працювати у неділю, там було чотири банкети, на яких було 57 людей. Тож хворих може суттєво побільшати.

Держпродспоживслужба закрила його лише у понеділок, 10 червня.

Загалом станом на ранок 12 червня по допомогу до лікарів звернулося 55 осіб, які були у ресторані «Червона рута» у суботу-неділю. Серед них шестеро дітей. 49 осіб госпіталізовано, двох пацієнтів виписано зі стаціонару на їхню вимогу.

  • 0
  • 520
Схожі новини