Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року
28 Жовтня, 18:00

Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року

Кабінет Міністрів подовжив режим надзвичайної ситуації до 31 грудня. Про це  пише “Твоє місто”, посилаючись на Телеграм-канал прем’єра Дениса Шмигаля.

«У світі та в Україні рівень захворюваності на Covid-19 зростає. Тому ми продовжуємо посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання. Уряд також продовжить тісну координацію своїх дій із місцевою владою», – повідомив Денис Шмигаль.

Зазначимо, що надзвичайна ситуація – це порушення нормальних умов життя і діяльності людей, спричинене аварією, катастрофою, стихійним лихом, епідемією та іншою небезпечною подією.

Вона передбачає посилену роботу всіх служб цивільного захисту населення та загалом всіх відомств, залучених до протидії поширення Covid-19. При такому режимі відбувається посилення охорони громадського порядку, запроваджуються санітарно-гігієнічні протиепідемічні заходи.

Нагадаємо, що режим надзвичайної ситуації на Львівщині ввели 24 березня. За цього режиму громадяни зобов’язані дотримуватись правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, зокрема ідеться про карантинні обмежувальні заходи. Також під час епідемії має відбуватись виявлення та госпіталізація хворих, розміщення на карантин контактних осіб, дезінфекція територій.

Нагадаємо, за останню добу на Львівщині коронавірусну інфекцію підтвердили майже у чотирьох сотень жителів області.

Схожі новини