Резніков підтвердив постачання Україні протикорабельних ракет (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Резніков підтвердив постачання Україні протикорабельних ракет (ВІДЕО)
28 Травня, 12:21

Резніков підтвердив постачання Україні протикорабельних ракет (ВІДЕО)

Україна отримує пускові установки наземного базування та протикорабельні ракети Harpoon для оборони від окупантів у Чорному морі. Це підтвердив міністр оборони Олексій Резніков, розповіли у пресслужбі Міноборони України.

«Деякі повідомлення у пресі вже були, я просто підтверджу, що моє спілкування з колегами – міністрами оборони деяких дружніх країн, в тому числі Данії. Можу сказати, що ми отримаємо «Гарпуни» – це такі спеціальні засоби ураження, які запускаються з облаштованих на кораблях пускових установок», – повідомив міністр.

Новітню зброю надають Данія, Велика Британія, Нідерланди, до цього процесу долучаться й інші держави.

«І ці «пасочки» будуть якраз налаштовані до ураження морської компоненти нашого ворога в Чорному морі, щоб ми врешті встановили міжнародно визнаними законами свободу судноплавства. Чекаємо і за крейсером «Москва» на дно Чорного моря підуть іще додаткові кораблики», – зазначив Олексій Резніков.

Зазначимо, ракети Harpoon виробляються компаніями Boeing Defense, Space&Security. Їх можна запускати з літаків, кораблів, підводних човнів або ракетного комплексу берегової оборони. Дальність стрільби цих ракет сягає від 200 до 300 км.

Відео