Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Резніков розповів про підсумки «Рамштайну»-4
21 Липня, 08:08

Резніков розповів про підсумки «Рамштайну»-4

Вчора, 20 липня, відбулася четверта зустріч Ukraine Defense Contact Group. Партнери озвучили низку нових забов’язань перед Україною. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«За домовленістю з колегами, тримаємо інтригу щодо левової частки діючих та нових пакетів допомоги, які включають постачання озброєнь, амуніції, тренування наших воїнів та багато іншого. Спочатку їх відчує ворог на полі бою. Позитивним сигналом зустрічі є нові зобов’язання партнерів. Які стосуються і суші, і моря, і неба», – написав він.

Він, зокрема, зазначив, що в черговому пакеті допомоги від США, який планується оголосити цього тижня, серед іншого, будуть 4 системи М142 HIMARS, які вже впливають на хід бойових дій.

Олексій Резніков у своєму виступі визначив три пріоритети для України:

  • сконцентрувати зусилля партнерів на збільшенні спроможностей ЗСУ здійснити конкретні місії. Зокрема, розблокування наших портів та забезпечення безпеки у західній частині Чорного моря.
  • систематизувати роботу з обслуговування та ремонту сотень одиниць іноземної техніки. Потрібна координація багатьох країн у юридичній, фінансовій, організаційній площині та на рівні виробничих потужностей.
  • активізація зусиль із забезпечення прозорості обліку та використання міжнародної військової допомоги. Зокрема, буде пришвидшено процес впровадження «натівської» програми

 

Він додав, що низка країн прямим текстом заявила, що жодної «втоми» від війни в Україні немає і не буде. Натомість є розуміння, що “на кону не Україна, а безпека всієї Європи”.

Схожі новини