Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Резиденція Святого Миколая запрацювала на Сихові
16 Грудня, 17:37

Резиденція Святого Миколая запрацювала на Сихові

Юлія Швидко

Сьогодні о 16.00 на другому поверсі Lviv Dovzhenko Centre  у Львові офіційно відкрили резиденцію Святого Миколая. Впродовж трьох днів тут роздаватимуть подарунки дітям, розважатимуть та гратимуться заради найменших.

 

«Поки дітки розповідатимуть про свої бажання Миколаю, батьки в той час можуть пригощатися кавою та чаєм, робити фотографії . А можуть можуть просто залишити на кілька годин своє чадо і піти по справах. Тут їх доглянуть. Спеціально розділили зал на зони. В одній діти малюватимуть та писатимуть листи бійцям в зону АТО. В іншій стоїть піаніно, можна грати і співати. Є іграшки, дерев’яні будиночки, м’які крісла, – є чим забавитися», – розповідає LMN керівник Lviv Dovzhenko Centre Марта Іванишин.

 

Відвідати резиденцію можна з 16 до 19 грудня. Миколай чекатиме на діток з 16.00 до 20.00. 19 грудня – з 11.00 до 13.00. Вартість квитка – 100 грн.

 

 

 

«Проект не є комерційним. В суму 100 гривень входить і дозвілля дітей, і подарунки. У пакунок Микола вклали книжку видавництва «Старого лева», розмальовку, пазли, солодощі та лист від Миколая до дитини. Для ролі Чудотворця запросили професійного актора, який вже має досвід роботи з дітьми», – додає Іванишин.

 

 

Цього року до новорічно-різдвяних свят в Lviv Dovzhenko Centre буде багато проектів. Спільно з храмом Різдва Пресвятої Богородиці на ярмарку біля центру буде організований збір теплих речей та смаколиків для бійців АТО. 23 грудня очікують на приїзд друзів з Берліну, співачку Мар’яну Садовську та Крістіана Томе.

31 грудня на площі перед центром, на місті старого фонтану, змонтують «Айсберг» – своєрідну сцену, на якій виступатимуть артисти та буде відеопроекція. Очікується справжнє шоу.

Схожі новини