Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
рф планувала вторгнення в Білорусь після виборів у 2020 році, – розвідка
19 Квітня, 13:49

рф планувала вторгнення в Білорусь після виборів у 2020 році, – розвідка

росія планувала військове вторгнення в Білорусь після президентських виборів у 2020 році. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Здобуті воєнною розвідкою України документи свідчать про підготовку 1 танкової армії росії до вторгнення та захоплення території білорусі. Після фальсифікацій президентських виборів в білорусі зс рф розробили план вторгнення та придушення народних протестів”, – зазначили українські розвідники.

Як зазначили в ГУР, доказом підготовки Росії до військової агресії проти сусідньої держави є “Легенда к замыслу на перегруппировку соединений и воинских частей 1 танковой армии в район выполнения задачи”.

«Окупація білорусі планувалася під приводом уникнення втягування росії “в Европейском континентальном районе в региональную или широкомасштабную войну со странами – членами НАТО на Западе”», – додали в управлінні.

росія мала приховувати плани про вторгнення. Переміщення військ мали пояснювати перегрупуванням військ та техніки у Смоленській області для навчань «Кавказ-2020».

У документі також ідеться, що в разі продовження протестів найбільш вірогідним сценарієм є те, що самопроголошений президент Олександр Лукашенко звернеться до росії по воєнну допомогу.

Схожі новини