Рятуючи побратимів отримав смертельне поранення: Яворівська громада втратила на війні ще одного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рятуючи побратимів отримав смертельне поранення: Яворівська громада втратила на війні ще одного Героя
24 Травня, 13:19

Рятуючи побратимів отримав смертельне поранення: Яворівська громада втратила на війні ще одного Героя

У бою з російськими окупантами загинув 58-річний захисник з Яворівщини Василь Коломієць. Про це повідомили у Яворівській міській раді.

Чоловік був родом з Вінничини, однак у 1986 році разом з дружиною переїхав до Яворова. Тут народилися четверо їхніх дітей.

«Від тоді й до 2022 року Василь Володимирович працював за спеціальністю – був водієм далекобійником, побачив різні куточки нашої країни та закордоння. Усюди знаходив друзів, товаришів», – повідомляють у міськраді.

Після 24 лютого 2022 року чоловік залишив мирне життя та вступив до лав територіальної оборони. Василь Коломієць вивозив з поля бою поранених, доставляв їх до госпіталів та лікарень. В одній із таких поїздок, рятуючи життя побратимів, отримав важкі поранення. Помер захисник 23 травня 2023 року у Київському госпіталі.

Поховання Героя за його волею відбудеться на рідній Вінниччині цієї суботи, 27 травня. Родина організовує транспорт для доїзду з Яворова до міста поховання.

Відео