Рятувальники Львівщини за добу гасили пожежі сухостою в 11 населених пунктах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рятувальники Львівщини за добу гасили пожежі сухостою в 11 населених пунктах
22 Квітня, 10:15

Рятувальники Львівщини за добу гасили пожежі сухостою в 11 населених пунктах

За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 11 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає майже 1 га. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС Львівщини.

Зокрема займання сухостою були зафіксовані в місті Старий Самбір та в селах Явора, Мельничне, Стара Сіль Самбірського району, в місті Бібрка та в селах Мшана і Ков’ярі Львівського району, в Бориславі та Дрогобичі Дрогобицького району, в селах Розділ та Опорець Стрийського району.

Рятувальники Львівщини вкотре наголошують, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонено. Такі підпали караються законом у вигляді штрафу:

  • для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн
  • для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн

Крім того, постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів. А вони зараз так потрібні нам для ПЕРЕМОГИ! Віримо, що спільними зусиллями та свідомим ставлення ми можемо зупинити паліїв. Жителі Львівщини, пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті та не допускайте подібні загоряння, – наголошують в Головному управлінні Державної служби надзвичайних сутуацій Львівщини.

Відео