Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рятувальники попереджають про можливі підтоплення на Червоноградщині
03 Березня, 09:24

Рятувальники попереджають про можливі підтоплення на Червоноградщині

Найближчими днями через підняття рівню води очікують підтоплення домогосподарств у Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській областях. Про це повідомили у Державній службі надзвичайних ситуацій.

«3-5 березня продовжиться підвищення рівнів води на річках басейнів Західного Бугу та Прип’яті на 0,1-0,7 м над поточними рівнями води з виходом води та подальшим затопленням заплав у Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській областях», – зазначають у ДСНС.

Відтак, можливе підтоплення господарських споруд та затоплення сільгоспугідь в прирічкових населених пунктах Старовижiвського, Ратнiвського, Маневицького районів Волинської області, Рокитнiвського району Рiвненської областi, Ємiльчинського району Житомирської областi. На Львівщині, зокрема, може постраждати місто Червоноград. Тут може вийти з берегів річка Солокія, притока Західного Бугу. Рятувальники оголосили жовтий рівень небезпеки.

Також зазначається, що на річці Рата біля Межиріччя у Львівській області можливе часткове затоплення окремих господарських об’єктів, будинків в селах Селець, Межиріччя – рівень небезпеки помаранчевий.

Схожі новини