Рятувальники згортають у Львові «Пункт незламності»: у чому причина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рятувальники згортають у Львові «Пункт незламності»: у чому причина
17 Березня, 18:06
logo-black

Рятувальники згортають у Львові «Пункт незламності»: у чому причина

Сьогодні, 17 березня, останній день роботи «Пункту незламності» від Державної служби  надзвичайних ситуацій, який облаштували в наметі біля Центру Довженка у Львові на Сихові.

Рятувальники, які тут чергують, розповіли LMN, що масово люди перестали ходити в Пункт незламності тоді, коли перестали вимикати світло. А до того сюди приходило дуже багато людей – понад 70 щодня. Хтось, аби зігрітись та попити чаю, а хтось – попрацювати, адже тут є генератори та Starlink.

Також намет був пунктом обігріву для жителів мікрорайону. Зважаючи на те, що зараз середньодобова температура повітря становить більше 8 градусів тепла, відповідно потреби, у їхній роботі уже немає.

Загалом від початку лютого до середини березня цей «Пункт незламності» відвідали близько 500 мешканців міста, в основному, щоб зарядити мобільні телефони.

Зараз же впродовж доби до пункту обігріву приходять близько 30 осіб. Переважно це безхатьки, які хочуть погрітись або випити теплого чаю чи скушувати смаколики.

До слова, торік у грудні, Львівська мануфактура новин уже розповідала, як працюють «Пункти незламності». Подивитись відео можна тут.

Ірина Марчук

Відео