25-річного онкохворого пацієнта з COVID-19 через карантин у львівській лікарні відправили додому помирати | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
25-річного онкохворого пацієнта з COVID-19 через карантин у львівській лікарні відправили додому помирати
28 Жовтня, 16:17
logo-black

25-річного онкохворого пацієнта з COVID-19 через карантин у львівській лікарні відправили додому помирати

Львів’яни вимагають негайного розслідування смерті 25-річного Олега Кулиняка. Чоловік мав онкологічну хворобу. Нещодавно у нього стався крововилив і він перебував у 5-ій міській лікарні Львова. Під час проходження лікування Олег підхопив коронавірус. Зі слів дружини, заразився він від іншого пацієнта. Оскільки відділення, в якому лежав Олег, закрили на карантин – чоловіка відправили додому. Цю історію на своїй сторінці у Фейсбук повідомила львівська журналістка Марта Оліярник.

«Ми в паніці шукали, куди його можна покласти. Оскільки ми прописані в Оброшино, його прийняли Пустомити. Там зробили ПЛР-тест і мали його перенаправити в ковідну лікарню. Але не встигли. Бо поки ми самостійно шукали, куди покласти чоловіка, втратили орієнтовно 4-5 днів. До лікарів Пустомитівської лікарні ми не маємо жодних претензій. Вони йому виділили реанімаційну палату, коли взнали, що ми з таким діагнозом вдома», – розповіла дружина покійного Олега Наталія.

За декілька днів, 22 жовтня, Олега не стало. Зі слів дружини, лікуюча лікарка Наталія Горон з 5-ої лікарні відправила хворого на онкологію пацієнта додому. Тоді як інші лікарі скерували своїх пацієнтів в інші медзаклади. Спроби сконтактуватися з медиком не давали жодних результатів. Лікарка не виходила на зв’язок.

«Цей випадок просто розчавив… Чому може статися таке, що важкохворих онкологією виставляють з лікарні через карантин і підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19??? Виставляють помирати!!! «Хтось виживає, хтось помирає, життя таке», – кажуть мамі телефоном у 5-їй міській клінічній лікарні Львова. Мамі Олега Кулиняка, яка щойно поховала свого 25-річного сина, якого кілька днів до того відправили з цієї лікарні. Не співчувають, не висловлюють слова підтримки, зрештою, не кричать на весь світ – «Чому їм доводиться за рахунок порятунку життя одних, рятувати життя інших???» Ця історія потребує розголосу і негайного розслідування», – пише у соцмережі ще одна львівська журналістка Ксенія Клим.

 

На даний час 5-та міська клінічна лікарня працює у звичному режимі, продовжує приймати пацієнтів. Чому хворого Олега Кулиняка виписали додому, лікарі поки не пояснюють.

Фото: Фейсбук

Відео