Рідні полеглого Захисника з Самбірщини просять підтримати петицію про присвоєння воїну звання Героя України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рідні полеглого Захисника з Самбірщини просять підтримати петицію про присвоєння воїну звання Героя України
19 Квітня, 19:30
logo-black

Рідні полеглого Захисника з Самбірщини просять підтримати петицію про присвоєння воїну звання Героя України

Захиснику з Самбірщини Василю Бортнику, який загинув у російсько-українській війні, просять присвоїти звання Героя України посмертно. З такою ініціативою виступили рідні полеглого Героя.

Для того, аби Президент України розглянув електронне звернення, необхідно зібрати 25 тисяч підписів. Підтримати петицію можна за посиланням.

Герой родом з села Тур’є, що на Самбірщині. Народився 25 червня 1978 року. Ще в 2015 році став на захист України. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави.

З початком повномасштабного вторгнення, в 2022-му році, також був призваний до лав Збройних Сил України. Чоловік був військовослужбовцем 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А0536.

“Він був чесною, справедливою людиною. Вірним, поважаючим чоловіком, другом і наставником як брат, турботливим сином і головною опорою нашої родини. Завжди був пліч-о-пліч своїх побратимів, щиро вірив в Перемогу тим самим спонукаючи їх йти до кінця. З гідністю і відповідальністю виконував свої обовʼязки для захисту нашої Батьківщини”, – розповіла LMN донька Героя Марія.

Загинув Василь Бортник 9 лютого цього року від отриманих поранень під час виконання бойового завдання поблизу Авдіївки, Донецької області.

Підтримати петицію щодо присвоєння звання Героя України Бортнику Василю можна за посиланням.

 

 

User Image
Роксолана Іваніцька
Відео