Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Рідних українських захисників просять не поширювати їх особисті дані
04 Липня, 13:31

Рідних українських захисників просять не поширювати їх особисті дані

Українська розвідка звернулась до родичів українських військовополонених з проханням не надавати особисті дані захисників неперевіреним особам. Адже таким чином ворог може отримати важливу розвідувальну інформацію.

За даними ГУР, російські спецслужби під виглядом представників держслужб чи «громадських організацій» виходять на зв’язок з рідними полонених та виманюють важливу інформацію.

Передача такої інформації може зашкодити полоненому, оскільки її можуть опублікувати в мережі із негативними закликами. Відомостями про місця дислокації чи військову частину може скористатися противник що поставить під загрозу життя інших українських захисників.

«Важливо розуміти, що паспортні дані, посада, звання, номер частини, останнє місце перебування Захисника, його фото у військовій формі тощо – важлива інформація, яка може бути використана ворогом проти самих Захисників, їхніх родин та нашої країни в цілому», – пояснюють розвідники.

У ГУР нагадали, що обміном полонених чи пошуком зниклих безвісти захисників займаються лише органи державної влади та відповідальні установи чи організації.

Схожі новини