Рік львівські неонатологи виходжували 480-грамову дівчинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рік львівські неонатологи виходжували 480-грамову дівчинку
12 Липня, 13:04
logo-black

Рік львівські неонатологи виходжували 480-грамову дівчинку

Юлія Швидко

У вівторок, 16 липня, лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні запрошують усіх бажаючих на день народження їх пацієнтки Іринки. Дівчинка, яка народилася з вагою 480 г, святкуватиме один рочок.

Дитинка залишилася без батьків, тому медики взялися за організацію свята.

«Дівчинка надто поспішала народитися – і з’явилася на світ на 23 тижні вагітності. Важила всього 480 грам. Це вперше на Львівщині вдалося виходити немовля з вагою до півкілограма. Тепер Іринка – гарненька 7-кілограмова дівчинка», – розповідає LMN завідувачка відділення патології недоношених новонароджених, головний неонатолог Львівщини Ольга Децик.

Дитинка народилася з незрілістю нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи. Вона погано бачила та чула.

«Зараз усе розвивається – зір, слух. Цілий рік Іринка перебувала під наглядом лікарів – три місяці її виходжували у відділенні інтенсивної терапії, згодом доглядали у відділенні патології передчасно народжених. На даний час вона практично здорова, активна. За рік стала улюбленицею нашого персоналу», – додає Ольга Децик.

18 липня дівчинку передадуть у будинок дитини. Хто хоче долучитися до святкування дня народження Іринки, можна звертатися до Ольги Децик.

Фото: ЛОКЛ

Відео