Рік реабілітації у США : родина, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську, повернулась до Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рік реабілітації у США : родина, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську, повернулась до Львова
29 Серпня, 17:57

Рік реабілітації у США : родина, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську, повернулась до Львова

Сім’я Степаненків, яка потрапила під обстріл на вокзалі Краматорська, після року протезування в США, повернулася до Львова. Тут вони продовжать реабілітацію. Про це повідомили у  Першому медичному обʼєднанні Львова.

Наталя та 12-річні двійнята Яна і Ярослав приїхали до Львова та сьогодні, 29 серпня, зустрілися з лікарями, які врятували їх життя. Відомо, що сім’я тепер житиме у Львові та продовжить реабілітацію в Національному центрі “Незламні”.

«Дівчинка успішно пройшла у США реабілітацію і робить надзвичайні успіхи. Яна не лише впевнено ходить на протезах, а й їздить на велосипеді та самокаті. Допоки дівчинка росте, їй щороку потрібно буде змінювати протези. Все своє дорослішання вона потребуватиме якісної дитячої реабілітації», — кажуть лікарі.

Торік у травні Наталя з двійнятами потрапили під ракетний обстріл вокзалу Краматорська. Мама втратила одну кінцівку, донька – обидві. У Львові їх кілька місяців лікували та готували до протезування. Потім родина поїхала до США. Рік Степаненки мешкали у місті Сан-Дієго, де мама з донькою проходили реабілітацію та протезування в американській клініці.

Відео