Різдвяні смаколики із Мшанця доставляють по всій Україні (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Різдвяні смаколики із Мшанця доставляють по всій Україні (ВІДЕО)
04 Січня, 21:17
logo-black

Різдвяні смаколики із Мшанця доставляють по всій Україні (ВІДЕО)

Громада села Мшанець на Старосамбірщині напередодні Різдва розпочала нову ініціативу. Усі охочі можуть придбати набір екологічно чистих продуктів до святої вечері, які збирають у Мшанці та довколишніх селах. Ініціатива належить Наталі Гром, дружині отця Романа Грома.

«Наталя спочатку захотіла такий пакуночок добрим знайомим та вихідцям з села подарувати, а потім ми зрозуміли, що й інші можуть захотіти їх придбати. Кожен пакунок — це вклад у розвиток маленького села з древньою історією, яке зараз бореться за своє виживання, адже усі виручені кошти підуть на будівництво Зимової Альтани на “Мшанецьких Колибах”», – розповідає LMN отець Роман Гром.

У кожному пакунку є 200 грам куті, 100 грам меду, 50 грам сушених грибів, по 100 грам горіхів та фасольки, головка часнику, карпатський чай, різьблений брелок з логотипом «Мшанецьких Колиб», ялинковий вінок та «отава» (сіно). А сам крафтовий мішечок, наповнивши сіном, можна перетворити на оригінальну еко-подушку. Ціна одного пакунка – 350 гривень.

«За кожною баночкою запашного меду, жменькою фасольки чи грибів приховані не тільки дитячі усмішки, але й сокровенні надії наших чудесних господинь та нелегка праця ґаздів. Деякі львівські компанії вже підтримали цю ініціативу, станом на зараз ми реалізували вже понад 200 пакунків, думаємо, що зможемо знайти ще як мінімум двісті охочих. За потреби надсилаємо поштою у будь-який куточок України», – зазначає отець Роман.

Для того, аби прорекламувати смаколики, громада зняла кліп із кавером на пісню Дзідзя «Зимова Казка». Кажуть, один пакунок на вдячність відправлять артисту.

Замовити “Різдвяні смаколики” можна за номером:

(068) 62-42-265,

(097) 19-77-476 (пані Мар’яна).

Відео