Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Парламент дав зелене світло для будівництва об’їзної дороги Львова», – Бакунець
25 Серпня, 19:16

«Парламент дав зелене світло для будівництва об’їзної дороги Львова», – Бакунець

Сьогодні, 25 серпня, Верховна Рада ратифікувала міжнародну фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком. У результаті Україна отримає  450 млн євро пільгового кредиту для будівництва доріг, серед яких – північний об’їзд Львова.

«Завершення повноцінної об’їзної Львова – це важливий інфраструктурний проєкт для всієї України, і зокрема Яворівщини, Жовківщини та Львова. Це розвантажить об’їзну, скоротить шлях з міжнародного пункту пропуску «Краковець» до Києва і забезпечить додатковий комфорт для місцевих мешканців», – пояснює народний депутат Павло Бакунець.

Загалом за кошти цього кредиту планують побудувати понад 20 км нових доріг та понад 300 км відремонтувати. Це забезпечить збільшення середньої швидкості руху транспортних засобів в середньому на 25 км/год та зменшення кількості ДТП на 35%. Також відбудеться зменшення шкідливих викидів в атмосферу на 25% та зменшення експлуатаційних витрат автомобільного транспорту на 10%.

«Переваги такого кредиту у тому, що роботи можна розпочати уже найближчим часом, а розраховуватися – невеликими частинами під пільгові відсотки протягом наступних 25 років. Крім того, підрядниками або субпідрядниками будівництва та реконструкції доріг будуть українські компанії. Тому кредит також забезпечить дохід підприємствам, зарплати робітникам та додаткові надходження у бюджети за рахунок податків», – додає Бакунець.

Схожі новини