Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Роботу на Різдвяному ярмарку у Львові частково відновили
23 Грудня, 20:15

Роботу на Різдвяному ярмарку у Львові частково відновили

Сьогодні у Львові районні комісії провели обстеження різдв’яних ярмарків. Після вчорашнього вибуху в центрі міста перевірили всі дерев’яні будиночки, з яких продають святкові товари. Врезультаті дали добро на відновлення роботи тих, де не потрібно застосовувати підігрівальні прилади.

Комісія, із залученням спеціалістів у галузі безпеки та надзвичайних ситуацій, здійснила перевірку в Галицькому та Сихівському районах. Спеціалісти вирішили перевірити кожен дерев’яний будиночок на різдв’яних ярмарках, щоб бути впевненими у їхній протипожежній безпеці.  Врезультаті ярмарки на проспекті Свободи, площі Ринок та проспекті Червоної Калини, рекомендували відкрити для роботи.

“Працювати будуть тільки ті ятки, які не потребують в своїй роботі залучення підігрівальних приладів”, – кажуть у міській раді.

Працювати об’єкти із сувенірами, одягом  та солодощами почали сьогодні в 17 годині. Чи будуть відновлені і інші ятки, зокрема ті, які пригощали гарячою їжею та напоями, наразі не відомо.

Комісією у Галицькому районі проведено обстеження 82 об’єктів різдвяного на пл. Ринок, 108 об’єктів на пр. Свободи та 11 будиночків у Сихівському районі.

Схожі новини