Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Впродовж дня не могла додзвонитися»: на Яворівщині загинули молода жінка та її 4-річна дитина
13 Січня, 10:38
logo-black

«Впродовж дня не могла додзвонитися»: на Яворівщині загинули молода жінка та її 4-річна дитина

Вчора, 12 січня, у приватному будинку на вулиці Лелехівська в селищі Івано-Франкове Яворівського району знайшли тіла 29-річної місцевої мешканки та її 4-річного сина. Попередньою причиною їх смерті експерти називають отруєння чадним газом.

«У це просто важко повірити. Перед трагедією з ними було все добре, а вчора мама загиблої жінки впродовж дня не могла додзвонитися до доньки. Хвилювалася, чому та не відповідає на дзвінки. Вже по обіді попросила сина, аби пішов подивився, що зі сестрою та племінником. От він і знайшов їх мертвими. Одразу викликав «швидку», але було пізно», – розповідають LMN в Івано-Франковому.

У департаменті цивільного захисту Львівської ОДА кажуть, що жінка з дитиною мешкали у будинку розміром 12х12 м. Дім – не газифікований, обігрівався тільки пічним опаленням.

«Цей будинок жінці, яка загинула, віддали батьки, коли вона вийшла заміж. Газу поки не провели, грілися пічками. Кажуть, що наче випадково шубор (те, що перекриває димохід від печі – LMN) закрився. Хату заповнив чадний газ. Можливо, це сталося уночі, з 11 на 12 січня, коли вони спали. Зараз деталей ніхто не знає. Тіла забрали на розтин. Після експертизи усе стане зрозумілим», – кажуть у селищі.

Місцеві мешканці зазначають, що це непоодинокий випадок отруєння чадним газом в
Івано-Франковому. Пригадують, що чотири роки тому через пічне опалення також загинули молоді люди.

Фото: ілюстративне

Схожі новини