Родині загиблого шахтаря канал “Прямий” купив трикімнатну квартиру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Родині загиблого шахтаря канал “Прямий” купив трикімнатну квартиру
03 Червня, 17:37

Родині загиблого шахтаря канал “Прямий” купив трикімнатну квартиру

Сьогодні, телеканал “Прямий” придбав квартиру родині загиблого шахтаря Михайла Павлика. Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання.

Трикімнатна квартира площею 72 кв. м розташована у місті Червоноград на вулиці Сокальська, 28.

“Дуже тішусь, що пані і троє дітей матимуть своє житло в після трагічної смерті батька на шахті “Лісова”. Цей псевдоконфлікт з президентом, який роздули боти на фейкових сайтах, показав, хто є хто. Президент обіцяв, а “Прямий” канал зробив. Горда, що канал “Прямий”, на якому працюю, показав свою людяність, а не пусті розмови” – каже Ольга Зеліско.

Нагадаємо, що в ніч на 29 травня на шахті “Лісова” ДП “Львіввугілля” у селі Сілець Сокальського району Львівської області стався обвал породи, загинуло двоє гірників — Михайло Турко та Михайло Павлик. У 48-річного Михайла Павлика залишилося дружина та троє дітей – два хлопці 16 та 15 років і 8-річна донька.

Ввечері 29 травня президент України Володимир Зеленський прибув на зустріч з родинами загиблих. Він звернув увагу на те, що родинам загиблих шахтарів потрібно надати належну допомогу.

Зокрема глава держави звернувся до журналістки “Прямого” Ольги Зеліско зі словами (мовою оригіналу): “Тому, що ви канал “Прямий” ви можете допомогти. Давайте з вами зараз купимо квартиру, давайте “Прямой” канал, ми з вами пообіцяємо і разом з вами… Я куплю квартіру, що ви мєнє тут інтерв’ю вєдьотє?”

Відео