Родини військовополонених з Яворівщини зустрілись з Дмитром Лубінцем – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Родини військовополонених з Яворівщини зустрілись з Дмитром Лубінцем
27 Липня, 17:52

Родини військовополонених з Яворівщини зустрілись з Дмитром Лубінцем

За ініціативи нардепа Павла Бакунця сімʼї та родичі військовополонених та зниклих безвісти змогли поспілкуватися з омбудсманом та отримати відповіді на свої питання.

Також про свою роботу над поверненням наших захисників розповідали представники структурних підрозділів Львівської ОВА, Червоного Хреста України та Національної поліції України.

«Щодня робити все можливе, щоб повернути кожного нашого захисника і захисницю додому – тільки так можна досягти такого бажаного результату.

Саме тому ініціював важливу зустріч рідних військовополонених з Прикордоння з омбудсманом та представниками ГУР. Надзвичайно важливо тримати звʼязок, щоб родичі розуміли, що процес триває та ніхто не сидить на місці», – коментує представник Яворівщини у Верхній Раді Павло Бакунець

222-185

Родини військовополонених отримали інформацію про своїх рідних, котрі офіційно мають статус військовополонених (або неофіційно є інформація про їх перебування в полоні), дізналися алгоритм дій щодо встановлення інформації, а також поділились із представником Національної поліції України та Червоного Хреста ситуаціями, які потребують додаткового втручання правоохоронних органів.

«Такі зустрічі, звичайно, є дуже важливі. Якщо ж їх немає, ми думаємо, що по наших рідних вже й усі забули. Так ми більше дізнаємося як нам чинити, куди ще написати, до кого звернутися, щоб наблизити повернення своїх найрідніших»,  – розповідає Катерина Федоренко, дружина військовополоненого.

333-123

Додамо, що від початку повномасштабного вторгнення рф з російського полону повернули 2576 захисників і захисниць України.

Відео