Роми обікрали будинок у Винниках, коли господиня була вдома – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Роми обікрали будинок у Винниках, коли господиня була вдома
02 Березня, 12:12
logo-black

Роми обікрали будинок у Винниках, коли господиня була вдома

Юлія Швидко

Львівська поліція попереджає власників будинків, аби не залишали свої оселі без нагляду, ключем зачиняли вхідні двері. Застерегти господарів вирішили після випадку у Винниках. Там серед білого дня роми пограбували помешкання, в якому перебувала господиня з двома онуками.

Діти у вітальні на першому поверсі грали у «Наздожени мене». Бабуся дивилася телевізор в кімнаті на другому поверсі. У будинок зайшли дві жінки ромської національності, які почали перевертати речі. Налякані діти утекли в іншу кімнату, зачинилися зсередини.

«Діти – хлопчик та дівчинка – ще до школи не ходять. Але малий зрозумів ситуацію і зателефонував батькові. Той відразу не повірив, що удома чужі. Зателефонував бабусі, яка не відповіла. Телефон залишила у вітальні, – розповідають LMN у Личаківському відділі поліції. – Чоловік відпросився з роботи. Удома нікого чужого не було. Йому здалося, що усі речі – на своїх місцях. Насварив малих».

Увечері мама дітей помітила, що з її шкатулки зникли ювелірні прикраси зі золота.

«Зазвичай, злодії грабують квартири та приватні будинки, де відсутні господарі. Знають, що саме ті оселі не оснащені технічними засобами захисту. Цього разу крадії діяли особливо нахабно, – додають правоохоронці. – Наразі не знаємо, хто вони. У Винниках немає ромського табору. Можливо, це ті, що по містах та селах метал збирають. Мабуть, не мали наміру щось красти, просто скористалися ситуацією».

Потерпілі не зверталися зі заявою до поліції. Правоохоронці про цей випадок дізналися зі слів місцевих журналістів. Розповіли, аби застерегти людей від схожих ситуацій.

Фото: ілюстративне

Відео