росія досі не визнала загибель 27 членів екіпажу крейсера “москва”, – розвідка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
росія досі не визнала загибель 27 членів екіпажу крейсера “москва”, – розвідка
19 Червня, 13:37

росія досі не визнала загибель 27 членів екіпажу крейсера “москва”, – розвідка

росія відмовляється визнавати загиблими 27 членів екіпажу крейсера “москва”. Родичам заборонено оприлюднювати про них і через це зростає соціальна напруга в сім’ях загиблих, повідомляє Головне управління розвідки України.

«Чиновники та спецслужби продовжують змушувати родини російські моряків приховувати інформацію про своїх загиблих на “москві” родичів. 27 членів екіпажу серед яких 19 строковиків до тепер вважаються зниклими безвісті. В Севастополі офіційно поховали лише мічмана Вахрушева», – йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, командир крейсера капітан першого рангу Купрін, який порушуючи статут одним з перших покинув корабель, пояснює свій вчинок намаганням врятувати саме строковиків. Ніби то він отримав такий наказ після вибухів на кораблі.

Військове командування ігнорую родичів загиблих моряків, натомість їх спрямовують до спеціальної групи психологів, медиків та юристів, завдання яких сприяти приховуванню інформації.

«Дізнавшись про бажання родичів оприлюднити інформацію про загиблих у ЗМІ до них додому та за місцем роботи приходять співробітники фсб та проводять “роз’яснювальну роботу” з погрозами про кримінальну відповідальність за розголошення державної таємниці», – кажуть в ГУР.

За їх даними, соціальна напруга серед родичів росіян, що загинули на крейсері “москва”, продовжує зростати.

Відео