Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росія готується бомбити Одесу, – звернення Зеленського (ВІДЕО)
06 Березня, 13:23

Росія готується бомбити Одесу, – звернення Зеленського (ВІДЕО)

Російська авіація готується до бомбардувань Одеси. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні у неділю, 6 березня, повідомляє korrespondent.net.

“Летить авіація. Проти мирних людей. Проти мирних міст. Житомир, Коростень, Овруч, передмістя Києва, міста на півдні… Вони готуються бомбити Одесу. Одесу! Росіяни завжди приїжджали до Одеси. Завжди відчували в Одесі лише тепло. Тільки щирість. А що тепер? Бомби проти Одеси? Артилерія проти Одеси? Ракети проти Одеси? Це буде військовий злочин. Це буде історичний злочин”, – заявив Зеленський.

За його словами, вже заговорили російські військові, взяті у полон. Серед них – і пілоти літаків, які бомбардували українські міста.

“Ми почули їхні свідчення. Ми побачили документи. Карти. Плани. Не вчорашнього дня. Це не імпровізація. Це – війна. Вони готували це вторгнення саме так – жорстоко, цинічно. Наперед з порушенням правил війни. Тому Харків. Тому Чернігів. Тому Суми. Тому Маріуполь. І багато інших українських міст-героїв побачили чисте зло. Звірство. Так було заплановано”, – зазначив глава держави.

Схожі новини