Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росія не відмовилася від плану повного захоплення України, – ГУР
11 Червня, 17:47

Росія не відмовилася від плану повного захоплення України, – ГУР

Російські окупанти не відмовилися від плану повного захоплення України. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, повідомляє прес-служба ГУР.

За даними воєнної розвідки України росія ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти нашої держави. За словами Вадима Скібіцького противник застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр знаходяться в резерві та можуть бути використані проти Збройних Сил України.

Також представник воєнної розвідки України розповів, що у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ генеральному штабу рф доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

«Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того на скільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте, мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути», – зазначив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Схожі новини