росія не знає, що робити з окупованими українськими територіями, – розвідка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
росія не знає, що робити з окупованими українськими територіями, – розвідка
04 Липня, 11:46

росія не знає, що робити з окупованими українськими територіями, – розвідка

росія опрацьовує кілька сценаріїв для тимчасово окупованих територій України: від анексії до створення квазіреспублік. Про це повідомив керівник головного управління розвідки України Кирило Буданов в інтерв’ю РБК-Україна.

За його ловами, на 11 вересня окупанти готують псевдореферендуми на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Однак єдиний сценарій розвитку подій, за даними ГУР, ще не визначений.

“Вони готуються. Ви маєте розуміти, що між підготуванням і фактом це, як то кажуть, довгий шлях, і чи приведе він саме до тієї мети, до якої вони готуються, покаже тільки час і наша вся робота…

Вони готуються до приєднання, але паралельно з цим є інші варіанти. Створення нових “народних республік”, створення однієї великої “народної республіки”, приєднання великої території до росії, приєднання окремої території до росії – це все буде вирішуватися, як і завжди в росії, в останній день”, – пояснив Буданов.

Він додав, що на його думку, війна в Україні закінчиться наступного року виходом українських військ на державні кордони зразка 1991 року.

Відео