Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
росія обстріляла селище у Брянській області, а звинуватила Україну, – СБУ (АУДІО)
15 Квітня, 10:55

росія обстріляла селище у Брянській області, а звинуватила Україну, – СБУ (АУДІО)

російська федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоча і звинуватила у цьому Україну. Про це інформує СБУ.

«Это наши херачат», – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз перебуває у Донецькій області.

На її запитання «навіщо так робити?» відповідає просто: «Так надо. Так делают для того, чтобы типа хохлы провоцируют. И вот поэтому попадают».

Очевидно, що кремлю байдужі не лише її військові, а й цивільні росіяни, які також постраждали від обстрілу військ рф, зазначають в СБУ.

«Такая же х*рня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа, что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто сейчас они (Україна – ред.) никак не могли достреливать с такого расстояния до Климово», – додає окупант.

Він говорить, що після такого вирішив написати відмову від подальшої участі в бойових діях на території України.

ФСБ рф повідомила, що 14.04 з боку України було обстріляно прикордонний пункт пропуску в Брянській області, внаслідок обстрілу якого було пошкоджено два автомобілі, ніхто не постраждав.

Вже до обіду свідчення змінилися – виявилося, що обстріляні “два житлові будинки” у селищі Клімово. Росіяни заявили, що постраждали семеро людей, у тому числі “вагітна жінка та дитина”.

Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснив, що спецслужби росії розпочали реалізацію плану з проведення терактів на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії.

Схожі новини