Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
росія оснащує свої підрозділи озброєнням 50-60-х років, – розвідка
12 Травня, 13:32

росія оснащує свої підрозділи озброєнням 50-60-х років, – розвідка

рф не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України підрозділів через дію економічних санкцій. Тепер російських військових оснащують технікою та озброєнням 50-60-х років виробництва. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

За їхніми словами, росіяни вже втратили під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу.

“Проте, така ситуація не бентежить керівництво кремля, йому байдуже, скільки та на чому відправляти “гарматне м’ясо” у бій за майбутнє “руського мира”. Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах та що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу”, – зазначили розвідники.

Військових примушують доповідати командуванню про повну укомплектованість, хоча зі складів довгострокового зберігання техніку переважно навіть не можуть доставити до підрозділів.

Зокрема за квітень з баз зберігання росії знято:

  • 18 САУ “Мста-С” з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);
  • 28 САУ “Акація” з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);
  • 15 САУ “Мста-С”, 5 САУ “Акація” та 20 САУ “Гвоздика” з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);
  • 15 РСЗВ “Ураган” та 11 ТРК “Точка-У” зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

“Відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється, у тому числі шляхом озброєння та військової техніки знятої зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар). Тепер проржавіле та гниле військове-технічне відлуння кремлівського “великого прошлого” стає основою російського “настоящего”, – додали в ГУР Міноборони.

Схожі новини