Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росія використала 60% високоточної зброї, – розвідка України
25 Травня, 17:15

Росія використала 60% високоточної зброї, – розвідка України

За даними української військової розвідки, російські окупанти вже використали понад 60% запасів високоточної зброї. Про це заявив заступник очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше – 70 відсотків. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і по тих же самих «Іскандерах» цей пороговий рівень майже настав», – заявив Скібіцький.

Розвідник каже, що спершу обстріли росії були хаотичними, але тепер ситуація змінилася.

«Вони змінили тактику застосування такого озброєння. Якщо раніше по обʼєкту застосовувалося дві чи чотири ракети, то зараз чітко обирається обʼєкт, ціль, це від 8 до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того щоб бути готовим вразити цю ціль. Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у рф на граничному рівні», — наголосив Скібіцький.

Схожі новини