Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
росія збирається включити Херсонщину до свого складу як “Таврійську губернію”, – Буданов
24 Травня, 11:21

росія збирається включити Херсонщину до свого складу як “Таврійську губернію”, – Буданов

Мешканці Херсонщини не збираються приходити на референдум, тому приєднати область до рф подібно до Донеччини і Луганщини росіянам не вдасться. Через це кремль готує для області інший сценарій окупації. Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, пише Українська правда.

“Просто по зверненню, скажімо так, тимчасового “керівництва” цих областей. І хочуть це все назвати Херсонська таврійська губернія. Тобто це територія тимчасово окупованої Автономної республіки Крим та Херсонська область”, – зазначив він.

Буданов поянив, що за імперських часів Херсонська губернія мала адміністративний центр у Сімферополі. Саме це зараз збирається відродити кремль.

“І, таким чином, один з основних варіантів, який вони зараз опрацьовують – це приєднання Херсонської області до Криму і входження в склад росії як Таврійська губернія. Думка людей їх не цікавить, абсолютно”, – наголосив керівник ГУР.

Зазначимо, Херсонщина, попри репресії з боку окупантів, не втрачає проукраїнських настроїв та мужньо протистоїть “владі” загарбників. Зокрема, жителі виходять на проукраїнські мітинги та відмовляються від співпраці з ворогом.

Схожі новини