Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росіяни хочуть перейменувати Маріуполь у Жданов, – Андрющенко
26 Липня, 13:04

Росіяни хочуть перейменувати Маріуполь у Жданов, – Андрющенко

росіяни разом із псевдореферендумом планують розглянути питання про перейменування Маріуполя у Жданов. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, саме це в інтерв’ю окупантам заявив «керівник ветеранського руху окупації Афганістану» василь туряница.

Також окупанти оголосили про закінчення видачі гуманітарної допомоги у режимі живої черги. Як зазначив Андрющенко, цим кроком росіяни, зокрема, хочуть примусити жителів міста працювати, розбираючи завали.

«Ухвалене рішення провокує збільшення черг по інших тимчасових пунктах видачі гуманітарки та ставить під загрозу питання достатності їжі для всіх верств населення», — зазначив Андрющенко.

Також, за словами радника мера, дослідження показало, що окупанти надають маріупольцям воду, непридатну для споживання в якості питної, тому місцеві набирають її в річках Маріуполя.

Для часткового розселення містян у Приморському районі росіяни будують бетонні бараки.

«Більшість населення Лівобережного району та віддалених мікрорайонів Кальміуського району продовжують виживати за межами гуманітарних кордонів людяності», – додав Андрющенко.

Окрім того, на ММК імені Ілліча окупанти розпочали ремонтувати військову техніку. Під контролем росіян та за участі колаборантів люди працюють за їжу без будь-яких виплат.

Схожі новини