Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росіяни хотіли вийти з Херсона, проте путін заборонив, – NYT
24 Вересня, 13:52

Росіяни хотіли вийти з Херсона, проте путін заборонив, – NYT

Президент країни-агресорки володимир путін останніми тижнями включився у стратегічне планування війни в Україні. Про це пише New York Times, посилаючись на американських чиновників.

За інформацією видання, путін відхилив прохання військових про відступ із Херсона. Відхід із Херсона дозволив би російським військовим організовано відступити за Дніпро, зберігши техніку та особовий склад, розмірковує видання. Однак такий відступ став би ще одним принизливим публічним визнанням поразки у війні та приніс би Україні другу велику перемогу за один місяць, йдеться у статті.

Херсон був першим великим українським містом, захопленим у лютому, і залишається єдиним обласним центром України під контролем Москви.

New York Times пов’язує рішення про часткову мобілізацію в Росії з тим, що путін зосереджений на перемозі за будь-яку ціну, а російська армія перебуває у сум’ятті.

Джерела New York Times, знайомі із секретними розвідданими, заявили, що путін відводить собі ще важливішу роль у війні – у тому числі каже військовим, що стратегічні рішення на місцях мають прийматися особисто ним.

Схожі новини