росіяни намагаються оточити українські війська в Сєвєродонецьку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
росіяни намагаються оточити українські війська в Сєвєродонецьку
14 Червня, 09:10

росіяни намагаються оточити українські війська в Сєвєродонецьку

Штурм Сєвєродонецька триває. Артилерією противник руйнує вщент багатоповерхівки та об’єкти промисловості. На підсилення ворогу підійшли ще дві батальйонних тактичних групи. Росіяни намагаються оточити підрозділи українських військ. Про це повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

«Ми маємо ще одне цілеспрямоване влучання в об’єкти сєвєродонецького «Азоту» та «Склопластику». Зруйнований міст, приміщення обласної ДСНС, обстріляні прилеглі селища Синецький та Павлоград. Багато пошкоджених багатоповерхівок в старих районах Сєвєродонецька, деякі з них російська армія розстрілювала так, щоб знести до самого фундаменту. Втім, наступ в районі Метьолкіного в них не вдався», – повідомив він.

За його словами, щодня стає відомо про загиблих, до яких через щільність обстрілів важко дістатися.

Активні бойові дії 13 червня також мали місце на напрямках Тошківка – Устинівка, Оріхове – Золоте, Комишуваха – Врубівка, Василівка – Білогорівка, Ниркове – Миколаївка.

Через російські обстріли у Врубівці зруйновані 13 будинків, у Тошківці – 11, у Лисичанську – сім, у Гірському – два.  Поранену жінку із Новодружеська госпіталізовано до лікарні іншого регіону.

Відео