Росіяни так і не досягли мети вийти на кордони Донецької та Луганської областей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Росіяни так і не досягли мети вийти на кордони Донецької та Луганської областей
03 Червня, 18:15

Росіяни так і не досягли мети вийти на кордони Донецької та Луганської областей

Міністерство оборони України поділились зведенням щодо ситуації на фронті. Кажуть, що росіяни зосереджують основні зусилля на сході. Адже не втрачають сподівання  вийти на кордони Донецької та Луганської областей.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр:

«Ситуація несуттєво, але дещо змінюється. Декілька місяців поспіль ворог наступав на сході на чотирьох напрямках – Авдіівському, Мар’їнському, Лиманському і Бахмутському. Пізніше періодично активізовувався ще на двох напрямках – Шахтарському та Куп‘янському».

Однак, за словами посадовиці, досягнути бажаного росіяни не змогли. Маляр каже, що ворог виснажився і зараз здійснює заміну військ та перегрупування.

«По всіх напрямках агресор не припиняє обстріли та нанесення авіаударів. Натомість географія наступальних дій дещо інша».

 

На трьох із зазначених напрямків – Бахмутський, Авдіівський, Шахтарський – протягом доби ворог наступальних дій не проводив.

На Бахмутському противник намагався повернути втрачені позиції, але не зміг.

На інших трьох напрямках – Куп’янський, Лиманський, Мар’їнський – ворог активний та проводить доволі інтенсивні наступальні дії, але безуспішно.

У місті Бахмут ситуація умовно стабільна.

«Ми контролюємо південно-західні околиці міста. Вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Здійснюють інструкторську роботу з прибувшими загонами регулярної армії».

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник в обороні.

 

  • 0
  • 74
Відео