Росіяни вивезли до Якутії дві тисячі шахтарів з окупованого Донбасу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Росіяни вивезли до Якутії дві тисячі шахтарів з окупованого Донбасу
03 Вересня, 11:22

Росіяни вивезли до Якутії дві тисячі шахтарів з окупованого Донбасу

Російська вуглевидобувна компанія «Колмар» добровільно-примусово перевезла 2 тисячі шахтарів із сім’ями з ОРДЛО працювати на свої шахти в Якутії. Про таке переселення повідомив глава «Колмару» Артем Левін на сесії «Виклики та перспективи російського праці» Східного економічного форуму, пише РБК.

«Раніше шахтарі приїжджали до Якутії на заробітки. У холдингу вирішили поступово позбутися вахтового методу доставки працівників на видобувні підприємства і перевезли в Якутію шахтарів з Донбасу», – зазначив Артем Левін.

Він також додав, що компанія «Колмар» допомогла їм з російськими паспортами. Гірників поселили у місті Нерюнгрі, де середньорічна температура -6,9 градусів.

Зазначимо, що на сьогодні в окупованих Росією районах Луганської та Донецької областей триває поступова ліквідація вугільних підприємств. Велика кількість із них затоплені. На тих шахтах, які все-таки продовжують працювати, вчергове загострилося питання невиплати заробітних плат.

Нагадаємо, що у Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт, згідно з яким власників російських паспортів можуть позбавити громадянства України, якщо вони отримали російський паспорт за власною ініціативою.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео